Drageid leirskole
7748 Sætervik
Tlf: +47 72 57 75 18

 

Tidligere resultater:

Løpetider Drageidmarsjen 2020

LØPETIDER DRAGEIDMARSJEN 2019

LØPETIDER DRAGEIDMARSJEN 2018

LØPETIDER DRAGEIDMARSJEN 2017.pdf

LØPETIDER DRAGEIDMARSJEN 2016.pdf

LØPETIDER DRAGEIDMARSJEN 2015.pdf

 

Her er de beste løpetidene for i år: 

LØPETIDER DRAGEIDMARSJEN 2021

  

Gutter

 

 

 

Jenter

 

 

 

Ledere

NAVN

TID

 

SKOLE

 

NAVN

TID

 

SKOLE

 

NAVN

TID

 

SKOLE

Ludwik 31.20   Ila   Julie RA 36.42   Hallset   Eric 37.14   Hallset
Martin 33.42   Ila   Maia 42.20   Evjen   Ola 40.36   Kattem
Per Simen 36.57   Røyrvik   Ingrid Alida 43.22   Hallset   Odd Morten 40.41   Ila
Kasper A 37.47   Saksvik   Jenny 44.18   Vikhammer   Martine 42.03   Åsvang
John Kenneth 37.47   Saksvik   Frida 44.38   Aune   Anne Randi 42.23   Steindal
Anton 37.54   Gjølme   May 45.40   Bratsberg   Lars Espen 43.03   Huseby
Ulrik 38.10   Kattem   Frida 47.06   Hommelvik   Roy 44.32   Sveberg
Martin 38.11   Røyrvik   Nora 47.15   Strand   Ronald 44.43   Åsvang
Kasper L 38.37   Saksvik   Grete 47.15   Ila   Eystein 44.56   Steindal
Johannes 39.23   Ila   Margit 47.15   Ila   Knut-Johan 47.15   Strand
Oliver 39.48   Binde   Lily 47.40   Hommelvik   Bjørn 49.22   Saksvik
Nicholas 40.00   Kattem   Julie 48.50   Nyborg   Kjersti 51.32   Kattem
Mads 40.05   Hallset   Matilde 49.07   Aune          
Jonas 40.41     Line 49.07   Aune          
Arda 41.08   Huseby   Eleonora 49.13   Saksvik          
Iver 41.12   Ila   Thea 49.16   Orkanger          
Håkon 41.15   Åsvang   Julie 49.22   Orkanger          
Osama 41.23   Kattem   Lone 49.23   Beistad          
Fredrik 41.37   Aune   Vida 49.30   Aune          
Sigurd 41.37   Aune   Elisabeth 50.52   Vikhammer          
Silas 42.09   Åsvang   Sara 52.20   Hovin          
Johannes 42.43   Aune   Linn Katrine 52.21   Røyrvik          
Magnus 42.44   Vikhammer   Ellinor 52.48   Ila          
Daniel BR 42.44   Vikhammer   Amalie RK 53.34   Sveberg          
Lucas 43.07   Hallset   Hedda 53.37   Nyborg          
Jonas NK 43.10   Vikhammer   Mille 53.40   Steindal          
Adrian 43.15   Hommelvik   Thea 54.22   Vikhammer          
Iver 43.32   Aune   Ingebjørg 54.28   Kvam          
Embrik 43.40   Hommelvik   Anna 54.44   Ila          
Kasper 43.49   Evjen   Elida 55.00   Nyborg          
Bjørn Noah 44.10   Åsvang                    
Benjamin 44.12   Ila                    
Alexander 44.18   Vikhammer                    
Johannes 44.20   Åsvang                    
Johan  45.00   Aune                    
Børge 45.25   Nyborg                    
Edvard 45.25   Nyborg                    
Mikkel 45.25   Nyborg                    
Sondre 45.30   Kattem                    
Trym 45.36   Sveberg                    
Sindre S 45.36   Sveberg                    
Sebastian 45.42   Kvam                    
Andreas 45.50   Ogndal                    
Emil F 46.32   Åsvang                    
Andy 46.41   Saksvik                    
Fredrik 46.53   Gjølme                    
Aksel 47.03   Aune                    
Joachim 47.09   Ila                    
Aleksander 47.11   Steindal                    
Solan 47.11   Vikhammer                    
Theodor 47.15   Åsvang                    
Adrian 47.19   Saksvik                    
Eirik 47.19   Saksvik                    
Lukas 47.25   Røyrvik                    
Oskar 47.26   Åsvang                    
Lukas S 47.29   Åsvang                    
Gabriel 47.33   Hallset                    
Oliver 47.34   Aune                    
Aksel 47.55   Nyborg                    
Abdulkader 48.10   Kattem                    
Boldi 48.12   Kattem                    
Johan 48.16   Beistad                    
Sindre  48.16   Beistad                    
Dag Kenneth 48.17   Hovin                    
Johannes 48.30   Ogndal                    
Arn 48.57   Utvorda                    
Kent 49.01   Nyborg                    
Rasmus 49.09   Hallset                    
Håkon 49.18   Vikhammer                    
Marcus K 49.20   Nyborg                    
Ronald Wold 49.21   Åsvang                    
Milan 49.40   Vikhammer                    
Leon 49.42   Hallset                    
Jonas LH 49.47   Vikhammer                    
Elias 49.48   Hallset                    
Sondre 49.59   Aune                    
Sander 49.59   Henning                    
                           

Del denne siden:
Del p Facebook Del p Twitter Del p LinkedIn Del p Google+

pushlimitDrageid leirskole

Drageidveien10
7748 Sætervik
Tlf: +47 72577518

80x60 facebookFølg oss på
Facebook

instagramFølg oss på
Instagram

 

Webløsning ©2017 av Web Norge
[X] Lukk