Drageid leirskole
7748 Sætervik
Tlf: +47 72 57 75 18

 

Tidligere resultater:

LØPETIDER DRAGEIDMARSJEN 2018

LØPETIDER DRAGEIDMARSJEN 2017.pdf

LØPETIDER DRAGEIDMARSJEN 2016.pdf

LØPETIDER DRAGEIDMARSJEN 2015.pdf

 

Her er de beste løpetidene for i år: 

LØPETIDER DRAGEIDMARSJEN 2019

Gutter

 

 

 

Jenter

 

 

 

Ledere

NAVN

TID

 

SKOLE

 

NAVN

TID

 

SKOLE

 

NAVN

TID

 

SKOLE

Sven 29.07   Ila   Ingrid 33.47   Dalgård   Ole 35.28   Helsingør
Iver 33.22   Dalgård   Malin 34.42   Strand   Jarle 35.33   Nyborg
Oliver 35.45   Nyborg   Emma 42.32   Saksvik   Rune 37.51   Hommevik
Sondre S 37.00   Stadsbygd   Tuva Lynn 44.42   Aune   Petter 38.03   Vikåsen
Anders 37.03   Binde   Maia 45.05   Ila   Rouet Noé 41.02   Birralee
Gabriel 37.19   Nyborg   Kristina 45.25   Ila   Tale 43.23   Sveberg
Ole Johan 37.19   Nyborg   Telma 45.32   Saksvik   Erlend 44.24   Nyborg
Trygve 37.40   Lade   Anna F 45.46   Ila   Andreas 44.42   Aune
Marius 38.03   Vikåsen   Marit 45.50   Saksvik   Narve 44.45   Fevåg/Hasselvika
Askil 38.03   Vikåsen   Malin 45.52   Fevåg/Hasselvika   Jan Håvard 45.10   Ila
Frank 38.07   Tanem   Julie   46.36   Saksvik   Sondre 46.57   Drageid
Jonas RK 39.37   Hommelvik   Emilie 46.36   Saksvik   Eirik 47.03   Saksvik
Eivind 39.55   Hallset   Sigrid 46.55   Kvam   Marius 47.17   Drageid
Erik Bj 40.09   Gjølme   Andrea 47.48   Tanem   Marit 47.28   Vikhammer
Magnus 40.18   Henning   Oda 47.48   Tanem   Lill 48.23   Henning
Eskil 40.51   Vikhammer   Frøya 48.00   Lade   Stig 49.59   Drageid
Simen 40.55   Vikåsen   Antonie 48.10     Hanne 50.35   Nyborg
Kristian 41.13   Orkanger   Charlotte 48.10   Nyborg   Ingvild 53.44   Sveberg
Thomas 41.22   Henning   Aurelia 48.14   Nyborg   Åse  53.46   Drageid
Jonas 41.58   Åsvang   Frøya 48.42   Singsaker   Vanja 54.02   Aune
Svein Inge 42.20   Steindal   Annika 49.13   Ila   Inés Allvé 54.44   Sveberg
Collin 42.29   Birralee   Maryam 49.14   Birralee          
Olav 42.45   Nyborg   Antonia 49.28   Birralee          
Emil 42.45   Lade   Hanna 49.36   Evjen          
Preben 42.46   Saksvik   Alexandria 49.38   Sveberg          
Simon 42.49   Hallset   Ylva 49.40   Åsly          
Leon 42.49   Lauvsnes   Martha 49.46   Vikåsen          
Christopher 42.54   Åsveien   Åse 50.03   Hattfjelldal          
Sverre 42.54   Åsveien   Victoria 50.35   Nyborg          
Magnus 42.54   Åsveien   Therese 50.35   Ila          
Nawzad 42.55   Lade   Solveig 50.45   Singsaker          
Theo 42.57   Dalgård   Telma 50.51   Aune          
Jonas 42.59   Nyborg   Tora 50.60   Vikhammer          
Mikkel 42.59   Nyborg   Oda 51.18   Vikhammer          
Sander B 43.01   Evjen   Tilde 51.21   Lade          
Simen 43.03   Åsvang   Hedda GR 51.27   Vikhammer          
Sverre 43.22   Sveberg   Karen 51.28   Lade          
Herman 43.36   Lade   Anine 51.33   Vikhammer          
Leif Luis 43.45   Aune   Ylva 51.33   Vikhammer          
Oskar M O 44.00   Stadsbygd   Mathilde 51.54   Åsveien          
Francis 44.13   Singsaker   Henriette 52.14   Åsveien          
Marius 44.15     Maja 53.18   Åsvang          
Lukas SA 44.33   Åsvang   Oda 53.24   Vikåsen          
Kolia 44.45   Birralee   Sofia 53.37   Ila          
Joakim P 45.00   Stadsbygd Kjørte Trax   Oda 54.03   Åsveien          
Jonas 45.15   Evjen   Agnes 54.11   Åsvang          
Sigurd 45.20   Ila   Oda 54.18   Åsvang          
Anders 45.37   Åsly   Lisa 54.22   Åsvang          
Henrik 45.38   Evjen   Daria 54.28   Vikåsen          
Hollger 45.55   Lade   Leonie 54.31   Steindal          
Isak 45.55   Dalgård   Leonore 54.52   Beistad          
Magnus 46.33   Vikhammer   Frida ES 54.54            
Johannes 46.47   Åsly   Julie B O 55.00   Stadsbygd          
Ulrik 47.00   Lade   Viktoria B O 55.00   Stadsbygd          
Vilmer 47.08   Lade   Signe R 55.00   Stadsbygd          
Markus 47.17   Orkanger   Stine S 55.00   Stadsbygd          
Andros 47.25   Aune                    
Mateo 47.28   Lilleby                    
Amund 47.29   Vikåsen                    
Håkon 47.34   Hallset                    
Lars 47.41   Åsveien                    
Even 47.52   Lade                    
Kenneth 48.06   Huseby                    
Fikret 48.06   Huseby                    
August 48.15   Lade                    
Fredrick 48.18   Vikåsen                    
Jesper 48.22   Sveberg                    
Andreas 48.35   Orkanger                    
William 48.38   Vikåsen                    
Jonas TA 48.39   Vikåsen                    
Henrik 48.42   Åsly                    
Jonas N 48.44   Sveberg                    
Jonas   48.44   Birralee                    
Praveen 48.45   Birralee                    
Christoffer 49.00   Helsingør                    
Eirik 49.05   Ila                    
Vegard 49.07   Nyborg                    
Jesper 49.11   Lade                    
Råmund 49.12   Aune                    
Christian 49.20   Birralee                    
Håkon 49.21   Strand                    
Eirik 49.40   Åsvang                    
Erland 49.41   Åsvang                    
Jøren 49.42   Aune                    
Lucas 49.43   Steindal                    
Oliver 49.43   Steindal                    
Tarald 49.54   Tanem                    
Fergus 49.59   Birralee                    
Harald 50.00   Singsaker                    
Osser 50.00   Singsaker                    

Del denne siden:
Del p Facebook Del p Twitter Del p LinkedIn Del p Google+

pushlimitDrageid leirskole
7748 Sætervik
Tlf: +47 72577518

80x60 facebookFølg oss på
Facebook

instagramFølg oss på
Instagram

 

Webløsning ©2017 av Web Norge
[X] Lukk